Atrakcje w Kołobrzegu i okolicach

Kołobrzeg jest szybko rozwijającym się miastem portowym i największym uzdrowiskiem na Polskim wybrzeżu. Chętnie odwiedzane przez polskich i zachodnich turystów. Morze i 12 km plaża, historyczne zabytki, czyste powietrze, wielkie obszary zielone i olbrzymi wybór aktywnego wypoczynku sprawia, że Kołobrzeg jest bardzo atrakcyjnym miejscem wypoczynkowym.

Kalendarz wydarzeń w Kołobrzegu jest pelen atrakcji. Najpopularniejsze z nich to coroczny festyn historyczny zwany Targiem Solnym oraz "Interfolk" - Międzynarodowe Spotkania z Folklorem, które odbywają się corocznie od 1992 r. Już pierwsza edycja tego festiwalu zgromadziła około stu zespołów ludowych z całego świata. W Kołobrzegu odbywa się również Sunrise Festival. Jest to festiwal muzyki techno, który trwa 3 dni i gromadzi ponad 50,000tys. fanów.

Z miejskiego portu można popłynąć łodzią na wyspy Bornholm i Ruggia. Wędkarze poszukujący wyjątkowych wrażeń z pewnością wybiorą się na połów kutrem rybackim. Istnieje również możliwość odbycia licznych wycieczek pieszych oraz rowerowych.

Strona miasta Kołobrzeg
ul. Wylotowa 87, Kołobrzeg Tel: 00 48 604 615 390 / 059 857 31 45 wakacje_kolobrzeg@yahoo.co.uk
Oferujemy Państwu komfortowy dwu pokojowy apartament w Kołobrzegu ulokowany zaledwie trzy minuty piechotą od pięknej kołobrzeskiej plaży. Dobrze wyposażona kuchnia, duży balkon, zawsze dostępny parking, łazienka z prysznicem, akcesoria dla dziecka, to tylko niektóre z naszych atutów. Zapraszamy serdecznie i życzymy udanych wakacji.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies: Polityka plików cookies Web Design